Кошик
834 відгуків
СКИДКИ! АКЦИИ! СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ВАС!КУПИТЬ СО СКИДКОЙ!
+380 (97) 496-38-77
+380 (66) 373-51-38

Інтернет магазин Makster

Передстерилізаційне очищення, дезінфекція

Передстерилізаційне очищення,дезінфекція

Використавши інструмент і не допускаючи висихання робочої поверхні, необхідно провести обов'язкову дезінфекцію – це і буде перша ступінь обробки, мобилизованная зробити вироби безпечними для персоналу і виключити рознесення шкідливих мікроорганізмів у навколишнє середовище.Для здійснення дезінфекції інструмент занурюють у дезінфекційний розчин на потрібний час, встановлене в інструкції щодо застосування конкретного засобу.

Передстерилізаційне очищення (ПСО), є другою сходинкою обробки інструменту, що передбачає очищення від білкових, жирових, механічних забруднень і залишкових мас лікарських форм.

Важливою вимогою обробки робочого інструменту і поверхонь, є їх якісна очистка. Вибираючи розчини для дезінфекції і очищення істотну роль грає відсутність фіксуючого дії у вибраних розчинів.

В наш час дезінфекційні засоби дозволяють поєднувати застосування розчину дезінфекції і передстерилізаційну очистку інвентарю. Для повного очищення інструмент повинен пройти всі три етапи: дезінфекція, ПСО, стерилізація.

В даній підгрупі представлені засоби, які однаково гарні для очищення на будь-якому етапі:

Аниосурф преміум – універсальний миючий засіб, який підходить для поточної та заключної дезінфекції.

Дентасепт спеціаль ротатиф - готове до застосування ефективний засіб для дезінфекції та передстерилізаційного очищення інструментів. Володіє широким спектром антибактеріальної дії.

Дисмозон пур - поверхнево-дезінфікуючий засіб з активним киснем широкого спектру дії.

Микробак форте - дезінфікуючий засіб на основі амінів. Не містить альдегіди. Зручна розфасовка для застосування. Використовується для профілактичної, поточної, заключної дезінфекції і очищення поверхонь у медичних установах (в т. ч. в операційних, відділеннях інтенсивної терапії, перев'язувальних), виробів медичного призначення; на промисловий підприємствах, в кухонних зонах.

Санифект – универсальное жидкое концентрированное щелочнодезинфицирующее средство с высоким моющим и дезодорирующим действием, очень хорошо смешивается с водой в любом соотношении.  Растворы используются для дезинфекции и предстерилизационной очистки.

Сокрена – это дезинфицирующее и чистящее средство для любых поверхностей, оборудования и предметов обстановки в лечебно-профилактических учреждениях, в гостиницах, детских учреждениях, имеет бактерицидные (кроме туберкулоцидного), фунгицидные и вирулицидные свойства.

Полидез - дезинфицирующее средство на основе перекиси водорода, используется для дезинфекции поверхностей в помещениях, санитарно-технического и пищевого оборудования, жёсткой мебели, посуды, белья, предметов ухода за больными, игрушек, инвентаря, тары, трубопроводов и других предметов, и объектов в лечебно-профилактических, детских учреждениях, на коммунальных объектах, предприятиях пищевой промышленности и общественного питания, железнодорожном транспорте, метрополитене, а также в учреждениях различного профиля. Обладает бактерицидным, противовирусным, противогрибковым действием.

ГалереяСписок

В нашому магазині Makster, ви завжди можете купити товари для передстерилізаційного очищення та дезінфекції, кращих товаровиробників Європи. Скажи мікробів немає – подзвони в Makster!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner