Кошик
870 відгуків
СКИДКИ! АКЦИИ! СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ВАС!КУПИТЬ СО СКИДКОЙ!

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (97) 496-38-77
+380 (66) 373-51-38

Інтернет магазин Makster

Дезінфекція та очищення DURR DENTAL

Cистема гiгiєни DÜRR пропонує вiдповiдний напрямок для кожної сфери застосування.
Усі кольоровi дозувальнi кришки посудин зроблять вибiр необхiдного дезiнфiкуючого препарату бiльш легким для Вас.

Дезiнфiкуючi засоби системи DÜRR занесенi в реєстр IDGHM для того, щоб Ви були
вспівані в ефективнності препарату.
 

Блакитний – для iнструментiв
Кожен iнструмент, що використовується, має бути ретельно очищений i продезiнфiкований. З препаратами Dürr ІD у вас не буде жодних проблем: незалежно вiд того, чи використовується при цьому дезiнфекцiйний контейнер, фрезатор чи ультразвуковий апарат.

Дезiнфекцiю засобами Dürr тaкoж можна проводити в комбiнації зі стерилiзаторами. Дезрозчини перевiренi на сумiснiсть з матерiалами.
 

Зелений – для поверхонь
Починаючи з пiдлоги, шаф, дверей, i закiнчуючи стоматологiчними установками, операційними свiтильниками i наконечниками. Препаратiв Dürr FD досить для оброблення поверхонь зрошенням i протиранням. Незначний час впливу, ретельне чищення на великих і малих поверхнях.
 

Рожевий – для шкiри рук
В центрi уваги гігієни рук є захист шкiри від шкідливих впливів, збудників алергії. Ви зможете одразу оцінити позитивні якості препаратів Dürr НD: тут ви знайдете ідеальний препарат для дезінфекції, чищення, захисту і догляду.
 

Жовтий – для спецiального призначення
Догляд за усіма відсмоктуючими системами і амальгамосепараторами в клініках, дезінфекція і очищення відтисків і зуботехнічних виробів у клініках і лабораторіях – ці два напрямки мають особливо високі вимоги до дезінфікуючих і чистильних засобів. Маркова програма Orotol Yelolow пропонує Вам набір препаратів і виробів для дезінфекції, чищення і догляду за відсмоктуючими системами. Вона базується
на нашому багаторічному досвіді. При дезінфекції відтисків за допомогою Dürr Hygojet і MD 520 ви зможете встановити надійний і ефективний гігієнічний шлюз для вихідних і вхідних відтисків.
 

 

 

 

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner