Кошик
870 відгуків
СКИДКИ! АКЦИИ! СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ВАС!КУПИТЬ СО СКИДКОЙ!

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (97) 496-38-77
+380 (66) 373-51-38

Інтернет магазин Makster

Товари для стерилізації

Товари для стерилізації

Стерилізація – це абсолютна ліквідація мікробів та їх спорових конфігурацій з інструменту за допомогою фізичних і хімічних впливів.

Стерилізації обов'язково повинні бути піддані предмети, які були в контакті з пошкодженим ділянкою, забруднені кров'ю, а також дотичні зі слизовою оболонкою і які можуть спричинити порушення її цілісності.

Ключовим правилом при виборі способу стерилізації має бути, максимальну якість стерилізації при мінімальному збиток стерілізуемим виробів, а також швидкість стерилізації.

 

 

ГалереяСписок

Існує кілька способів стерилізації:

Повітряний спосіб стерилізації – (в сухожаровій шафі) як правило, застосовують для сухих металевих, скляних виробів, а також виробів з силіконової гуми. Стерилізація проводиться в упаковках для сухожарового шафи. Цей спосіб не токсичний, безпечний для навколишнього середовища і персоналу, не вимагає аерації, доступна вартість.

Паровий спосіб стерилізації – (автоклавування) стерилізація проводиться зволоженим повітрям (пором) при підвищеному тиску в автоклавах. По закінченні стерилізації, використовують пакети для упаковки інструментів та медичного обладнання, підданого процесів стерилізації в автоклавах пором, окисом етилену, стерилізації та випромінювання.

Вони захищають зберігання і транспортування стерильних медичних інструментів проти середнього мікробного забруднення і механічних пошкоджень. До переваг цього способу можна віднести: глибоке проникнення в матеріал, низьку корозію, безпека для навколишнього середовища.

Хімічний спосіб стерилізації – в основі хімічного способу стерилізації лежить метод обробки предметів медичного призначення, газом або парою хімічних сполук. Для цього способу використовують пакети і рулони для упаковки інструментів та медичного обладнання, підданого процесів стерилізації окисом етилену, та випромінювання. Перевагами цього способу є: проникнення в пакувальні матеріали та пластикові пакети, використання для більшості медичних виробів, простота в обігу і контролі.

Радіаційний спосіб в основному використовується в промисловому виробництві, а також для стерилізації предметів медичного застосування з термолабільних матеріалів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner